KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16815339
nr 1681 5339
Gouache
Michael Näslund. Signerad, daterad A tergo - 93, "Brasilanskan", 49x39 cm, yttermått inklusive ram: 58x48 cm
måndag 24 februari 2025
kl 18:55:39
Gouache